Hakkımızda

2003 yılında inşaat mühendisi Ömer Özcan tarafından İstanbul Pendik’te kurulan Özinpaş İnşaat Taahüt Paz. San. Tic. Ltd. Şti. inşaat malzemeleri konusunda kendini kanıtlamış markaların yetkili satıcılığını yapmaktadır.

2018 yılı itibariyle 15. yılına giren firmamız, İstanbul ve çeşitli illerde marka projelere tedarikçilik yaparak, iş hacmi ve portföyünü her geçen gün büyütmektedir.

Ytong markası ve birçok markadan Yılın en çok satanı ve en başarılı bayii ödülleri bulunan firmamız, inşaat sektöründe müşteri memnuniyeti esaslı ve satış hacmi olarak en başarılı bayilerdendir.

Firmamız Ytong, Alsecco, Entegre, Aygibs, Aypan, All Alçı, Kaspor, Orcan, Favori, Zümrüt Tuğla, Blok Bims, Net Bims gibi alanında kendini kanıtlamış markaların yetkili satıcı konumundadır.

Güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve yurt dışında portföyümüzü büyüterek en çok tercih edilen lider bir firma olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak misyonuyla hedeflerine emin adımlarla devam eden firmamız profesyonel kadrosu ile müşterilerinin ve tedarikçilerinin övgüsünü kazanmıştır.

TOP